Elektrik Tarife Danışmanlığı

Elektrik Tarife Danışmanlığı

Elektrik Tarife Danışmanlığı Neden Gereklidir?

Elektrik tedariki veya satışı artık karmaşık bir yapıya bürünmüştür. EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu) 3 ayda bir fiyatları düzenler. Bir tablo halinde kim hangi bağlantı noktasından ve hangi tarifeye göre elektriği alıyorsa ona göre faturası düzenlenmektedir. Altta ilk dört tarifeye göre ve son ikisi de bir tedarik şekli olmak üzere 6 değişik şekilde elektriğinizi alma imkanınız bulunmaktadır.

Elektrik piyasasındaki farklı elektrik tarife seçenekleri:
     1. Tek Terim Tek Zaman
     2. Tek Terim Üç Zaman
     3. Çift Terim Tek Zaman
     4. Çift Terim Üç Zaman
     5. Gün Öncesi Piyasası
     6. Son Kaynak Tarifesi vb.

Ancak siz hangi tarife üzerinden elektriği alacaksınız?

Doğru ve en uygun elektrik tarifesi tespiti, bu konuda çalışma izleme ve hesaplamalar yapılması ile sağlanmaktadır. Tarifelerin ve mevzuatın çok sık değişime uğraması sebebi ile uygun tarifeyi seçmek ve tarifelerden maksimum kazancı elde etmek uzmanlık isteyen bir konu haline gelmiştir.

Biz bu noktada, aramızda yapılacak bir sözleşme ile enerjinizi izleyerek tüketim karakteristiğini anlayarak, size en uygun tarifenin alınmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bizim kazanç noktamız, sizin kazancınız içinde bir oran.

Yüksek tecrübe ve yoğun bilgi birikimine sahip Nish Mühendislik, elektrik tarife danışmanlığı alanında hizmet veren ilk şirketler arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde tüm elektrik dağıtım bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Evlerde, binalarda, iş yerlerinde ve sanayi tesislerinde kullanılan elektrik yüksek maliyetler oluşturduğu için elektrik tarifesi danışmanlığı hizmeti alarak elektrik faturalarında tedarik firmasını değiştirmeden ortalama %5’i bulan tasarruf elde edilebilir. Bu hizmeti almanın ek bir maliyeti yoktur ve yatırım gerektirmemektedir.

Tarife ve mevzuatın izin verdiği tüm fayda, teşvik, muafiyet gibi tüm imkanlardan yararlanarak ev, bina, iş yeri ve tesislerin enerji konusunda optimum seviyeye ulaşması için enerji değerlerini izleriz. Fatura veya uzaktan okuma sistemlerini kullanarak incelemelerde bulunuruz. Bir yandan tarife ve mevzuat değişimlerini, diğer yandan yıllar veya mevsimler içinde yenilenen ihtiyaçları detaylıca analiz ederiz. Gerekli görülen uygulamaları yapar, denetler ve düzenleriz. Siz, kendi işinize odaklanırken; Nish Mühendislik sizin elektrik tarifesi konusundaki işlerinizi tümüyle devralır ve size sonuçları raporlar.

EDPK - Faaliyet Bazlı Tarife Tablosu
EDPK - Faaliyet Bazlı Tarife Tablosu 1 Temmuz 2020
EDPK - Nihai Tarife Tablosu 1 Temmuz 2020
EDPK - Nihai Tarife Tablosu 1 Temmuz 2020

ELEKTRİK TARİFE DANIŞMANLIĞI

Size en uygun tarifenin alınması için bize ulaşın.